Są sytuacje, w których wyjazd z wąskiej uliczki czy bramy jest szczególnie utrudniony. Przy braku odpowiedniej widoczności jednym z najlepszych rozwiązań są lustra drogowe. Umieszczenie oferowanych przez nas produktów we właściwym miejscu podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno tych, którzy posesję opuszczają jak i tych, którzy znajdują się na drodze. W naszej ofercie znaleźć można lustro drogowe akrylowe, lustra drogowe ze stali nierdzewnej, niezwykle wytrzymałe lustra drogowe z poliwęglanu oraz bardzo skuteczne lustra drogowe szerokokątne o różnej odległości obserwacyjnej oraz kształtach. Sprawdź i znajdź najlepsze dla Ciebie. 

Lustro drogowe akrylowe

 Lustro drogowe akrylowe
Lustro drogowe akrylowe

Lustra drogowe akrylowe okrągłe U-18a i prostokątne U-18b są odporne na uderzenia i zarysowania. Wykonane z wysokiej jakości akrylu gwarantują obraz bez odkształceń oraz są odporne na promienie UV i czynniki atmosferyczne. Zamontowanie luster drogowych w pobliżu skrzyżowań dróg lub wyjazdów z posesji pomoże zapobiec kolizjom i zagwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla użytkowników.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 3 dni roboczych

Cena:

259,99 zł

Cena netto: 211,37 zł

Lustro drogowe POLYMIR® Vialux

 Lustro drogowe POLYMIR® Vialux
Lustro drogowe POLYMIR® Vialux

Lustra drogowe nietłukące POLYMIR® francuskiej marki Vialux okrągłe U-18a i prostokątne U-18b są znacznie bardziej odporne na uderzenia i zarysowania od luster akrylowych. Wykonane z wysokiej jakości materiału POLYMIR® w jakości poliwęglanu gwarantują obraz bez odkształceń oraz są odporne na promienie UV i czynniki atmosferyczne. Zamontowanie luster drogowych w pobliżu skrzyżowań dróg lub wyjazdów z posesji pomoże zapobiec kolizjom i zagwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla użytkowników.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3-5 dni roboczych

Cena:

579,99 zł

Cena netto: 471,54 zł

Lustro drogowe szerokokątne z daszkiem – kontrola 3 kierunków

Lustro drogowe szerokokątne z daszkiem – kontrola 3 kierunków
Lustro drogowe szerokokątne z daszkiem – kontrola 3 kierunków

Lustro drogowe szerokokątne z daszkiem – kontrola 3 kierunków. Lustro drogowe Vialux z daszkiem stosuje się na skrzyżowaniach dróg w celu poprawy widoczności. Lustro posiada czerwono-białe odblaskowe obramowanie oraz daszek chroniący zwierciadło przed opadami atmosferycznymi - zapewnia dobrą widoczność nawet podczas silnych opadów deszczu lub śniegu. Lustro zgodne jest z normą CE 92/58. Konstrukcja lustra pozwala na kontrolę znacznie większego obszaru przy jednoczesnym zastosowaniu mniejszej ilości luster - umożliwia kontrolę 3 kierunków.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 12 dni roboczych

Cena:

1 299,99 zł

Cena netto: 1 056,90 zł

© Copyright Fra Mauro 2023
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl