Niezależnie od tego, czy chodzi o parking podziemny, plac przed firmą czy wyjazd z wąskiej bramy, dobra widoczność to podstawa. Bez niej nietrudno o stłuczkę a nawet groźny wypadek. W naszej ofercie znajdziesz lustra parkingowe, dzięki którym zapewnisz odpowiednie bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z parkingu lustra parkingowe szerokokątne a także tym, którzy poruszają się po drodze publicznej. Sprawdź, jaki konkretnie lustro parkingowego będzie najlepszy w twojej sytuacji. Zamów wygodnie nie ruszając się sprzed komputera. 

Lustro garażowe

Lustro garażowe
Lustro garażowe

Lustro garażowe do zastosowania na ścianach lub sufitach garaży w celu ułatwienia parkowania samochodów na ograniczonej powierzchni. Lustro do garażu umożliwia z kontrolę 2 kierunków - bardzo ułatwia parkowanie w garażach podziemnych.  Koniec z zarysowaniami i wgnieceniami w samochodzie. Lustro posiada odległość obserwacyjną wynoszącą 2 metry pomiędzy lustrem a użytkownikiem. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

199,99 zł

Cena netto: 162,59 zł

szt.

Lustro parkingowe uniwersalne

Lustro parkingowe uniwersalne
Lustro parkingowe uniwersalne

Lustro parkingowe uniwersalne akrylowe okrągłe - kontrola dwóch kierunków. Część optyczna lustra wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, obudowa wykonana z tworzywa sztucznego w intensywnym pomarańczowym kolorze z wyprofilowanym daszkiem. Do zastosowania na skrzyżowaniach dróg osiedlowych i lokalnych lub parkingach podziemnych i naziemnych w celu poprawy widoczności i bezpieczeństwa - eliminują martwe punkty. Lustra parkingowe uniwersalne zmniejszają zagrożenia wynikające z ograniczonej widoczności. Lustro posiada komplet uchwytów, które umożliwiają montaż lustra do słupka i ustawienie lustra pod dowolnym kątem. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia uchwytu umożliwiającego montaż lustra do ściany.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 3 dni roboczych

Cena:

179,99 zł

Cena netto: 146,33 zł

© Copyright Fra Mauro 2024
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl