Niezależnie od tego, czy chodzi o parking podziemny, plac przed firmą czy wyjazd z wąskiej bramy, dobra widoczność to podstawa. Bez niej nietrudno o stłuczkę a nawet groźny wypadek. W naszej ofercie znajdziesz lustra parkingowe, dzięki którym zapewnisz odpowiednie bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z parkingu lustra parkingowe szerokokątne a także tym, którzy poruszają się po drodze publicznej. Sprawdź, jaki konkretnie lustro parkingowego będzie najlepszy w twojej sytuacji. Zamów wygodnie nie ruszając się sprzed komputera. 

Lustro garażowe

Lustro garażowe
Lustro garażowe

Lustro garażowe do zastosowania na ścianach lub sufitach garaży w celu ułatwienia parkowania samochodów na ograniczonej powierzchni. Lustro do garażu umożliwia z kontrolę 2 kierunków - bardzo ułatwia parkowanie w garażach podziemnych.  Koniec z zarysowaniami i wgnieceniami w samochodzie. Lustro posiada odległość obserwacyjną wynoszącą 2 metry pomiędzy lustrem a użytkownikiem. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

199,99 zł

Cena netto: 162,59 zł

szt.

Lustro parkingowe uniwersalne

Lustro parkingowe uniwersalne
Lustro parkingowe uniwersalne

Lustro parkingowe uniwersalne akrylowe okrągłe - kontrola dwóch kierunków. Część optyczna lustra wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, obudowa wykonana z tworzywa sztucznego w intensywnym pomarańczowym kolorze z wyprofilowanym daszkiem. Do zastosowania na skrzyżowaniach dróg osiedlowych i lokalnych lub parkingach podziemnych i naziemnych w celu poprawy widoczności i bezpieczeństwa - eliminują martwe punkty. Lustra parkingowe uniwersalne zmniejszają zagrożenia wynikające z ograniczonej widoczności. Lustro posiada komplet uchwytów, które umożliwiają montaż lustra do słupka i ustawienie lustra pod dowolnym kątem. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia uchwytu umożliwiającego montaż lustra do ściany.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 3 dni roboczych

Cena:

179,99 zł

Cena netto: 146,33 zł

Lustro parkingowe szerokokątne

Lustro parkingowe szerokokątne
Lustro parkingowe szerokokątne

Lustro parkingowe szerokokątne – kontrola 3 kierunków. Do zastosowania przy wyjazdach z parkingów i przy bramach wyjazdowych. Lustro gwarantuje bardzo dobrą kontrolę obrazu z większej odległości. Lustro parkingowe szerokokątne jest wyposażone w uchwyty ze stali ocynkowanej ogniowo, które umożliwiają zamocowanie luster do ściany lub okrągłych słupów o średnicy od 34 do 90 mm.  Dzięki tym uchwytom możliwa jest bardzo precyzyjna regulacja pozycji lustra. Część optyczna lustra jest wykonana z Polimiru - gwarantuje przejrzysty obraz bez deformacji. Lustro parkingowe szerokokątne jest nietłukące, nie odkształca się, jest odporne na uderzenia oraz promieniowanie UV. Umożliwia kontrolę trzech kierunków.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3-5 dni roboczych

Cena:

439,99 zł

Cena netto: 357,72 zł

Lustro parkingowe wielofunkcyjne

Lustro parkingowe wielofunkcyjne
Lustro parkingowe wielofunkcyjne

Lustro parkingowe wielofunkcyjne o dużej wypukłości zwierciadła – kontrola 3 kierunków.
Gwarancja szerokiego pola widzenia przy jednoczesnym ograniczeniu ilości luster. Do zastosowania przy wyjazdach z parkingów i przy bramach wyjazdowych na teren posesji lub hali przemysłowej. Lustra parkingowe wielofunkcyjne gwarantują bardzo dobrą kontrolę obrazu z większej odległości. Lustro jest wyposażone w uchwyty ze stali ocynkowanej ogniowo, które umożliwiają zamocowanie luster do ściany lub okrągłych słupów o średnicy od 60 do 90 mm. Dzięki tym uchwytom możliwa jest bardzo precyzyjna regulacja pozycji lustra. Część optyczna lustra jest wykonana z P.A.S. - gwarantuje przejrzysty obraz bez deformacji. Lustro parkingowe szerokokątne jest nietłukące, nie odkształca się, jest odporne na uderzenia oraz prominiowanie UV oraz posiada powłokę antystatyczną. Duża wypukłość lustra pozwala użytkownikom na kontrolę skrzyżowania z trzech różnych kierunków.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3-5 dni roboczych

Cena:

469,99 zł

Cena netto: 382,11 zł

© Copyright Fra Mauro 2023
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl