Czy zdarza się wam mieć problemy z ustabilizowaniem naczepy w trakcie załadunku lub rozładunku? Nie wiesz jak zabezpieczyć naczepę przed przewróceniem? Jeśli tak, to rozwiązaniem tego problemu jest Podpora naczepy TIR-aPodpora do naczepy służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Podpora pod naczepę może być stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton.

Kiedy warto zastosować podpory bezpieczeństwa przodu naczepy? Jeśli chcemy:
- zapobiegać przechyleniu i przewróceniu się naczepy pod ciężarem wózka widłowego
- realizować załadunek i rozładunek naczepy bez użycia ciągnika siodłowego
- mieć kontrolę nad stabilnością naczepy

Po więcej informacji zapraszamy na naszego bloga.

Podpora naczepy tira

Podpora naczepy tira
Podpora naczepy tira

Podpora naczepy TIR-a służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton i ma za zadanie zapobiec przechyleniu i przewróceniu się naczepy. Umożliwia w ten sposób załadunek i rozładunek bez ciągnika. Mobilna podpora naczepy posiada układ samopoziomujący. Wyposażona jest w dwa koła aluminiowe średnicy 380 mm z pełnymi oponami wypełnionymi wewnątrz gumą, które są odporne na przebicie i bardziej wytrzymałe na obciążenia. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 12 dni roboczych

Cena: 5 599,99 zł 5 899,99 zł (netto: 4 552,84 zł 4 796,74 zł )
szt.
  • promocja

Podpora naczepy tira - dwupunktowa

Podpora naczepy tira - dwupunktowa
Podpora naczepy tira - dwupunktowa

Dwupunktowa podpora naczepy tira TIR’a - służy do zabezpieczania operacji przeładunkowych. Stosowana do naczep o obciążeniu statycznym do 45 ton. Ma za zadanie zapobiec przechyleniu i przewróceniu się naczepy. Umożliwia w ten sposób załadunek i rozładunek bez ciągnika. Wyposażona jest w dwa koła gumowe średnicy 254 mm. Posiada system poziomowania typu Twin -Spin.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena: 3 979,99 zł (netto: 3 235,76 zł )
© Copyright Grupa Morado Sp. z o.o. 2018
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl | Niedźwiedzia 29 B, 02-737 Warszawa | e-mail: sklep@akcesoriabhp.pl | www.akcesoriabhp.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl