Czy zdarza się wam mieć problemy z ustabilizowaniem naczepy w trakcie załadunku lub rozładunku? Jeśli tak, to rozwiązaniem tego problemu jest Podpora naczepy TIR-a. Podpora służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Podpora bezpieczeństwa przodu naczepy może być stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton. Kiedy warto zastosować podpory bezpieczeństwa przodu naczepy? 
Jeśli chcemy:

  • zapobiegać przechyleniu i przewróceniu się naczepy pod ciężarem wózka widłowego
  • realizować załadunek i rozładunek naczepy bez użycia ciągnika siodłowego
  • mieć kontrolę nad stabilnością naczepy

Podpora naczepy TIR-a

Podpora naczepy TIR-a
Podpora naczepy TIR-a

Podpora naczepy TIR-a służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton i ma za zadanie zapobiec przechyleniu i przewróceniu się naczepy. Umożliwia w ten sposób załadunek i rozładunek bez ciągnika. Mobilna podpora naczepy posiada układ samopoziomujący. Wyposażona jest w dwa koła aluminiowe średnicy 380 mm z pełnymi oponami wypełnionymi wewnątrz gumą, które są odporne na przebicie i bardziej wytrzymałe na obciążenia. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 12 dni roboczych

Cena: 5 199,99 zł (netto: 4 227,63 zł )
szt.

Podpora pod naczepę - dwupunktowa

Podpora pod naczepę - dwupunktowa
Podpora pod naczepę - dwupunktowa

Dwupunktowa podpora pod naczepę TIR’a - służy do zabezpieczania operacji przeładunkowych. Stosowana do naczep o obciążeniu statycznym do 45 ton. Ma za zadanie zapobiec przechyleniu i przewróceniu się naczepy. Umożliwia w ten sposób załadunek i rozładunek bez ciągnika. Wyposażona jest w dwa koła gumowe średnicy 254 mm. Posiada system poziomowania typu Twin -Spin.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: do 12 dni roboczych

Cena: 3 979,99 zł (netto: 3 235,76 zł )
szt.
© Copyright Grupa Morado Sp. z o.o. 2018
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl | Niedźwiedzia 29 B, 02-737 Warszawa | e-mail: sklep@akcesoriabhp.pl | www.akcesoriabhp.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl