Czy zdarza się wam mieć problemy z ustabilizowaniem naczepy w trakcie załadunku lub rozładunku? Jeśli tak, to rozwiązaniem tego problemu jest Podpora naczepy TIR-a. Podpora służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Podpora bezpieczeństwa przodu naczepy może być stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton. Kiedy warto zastosować podpory bezpieczeństwa przodu naczepy? 
Jeśli chcemy:

  • zapobiegać przechyleniu i przewróceniu się naczepy pod ciężarem wózka widłowego
  • realizować załadunek i rozładunek naczepy bez użycia ciągnika siodłowego
  • mieć kontrolę nad stabilnością naczepy

Podpora naczepy TIR - certyfikat TÜV

Podpora naczepy TIR - certyfikat TÜV
Podpora naczepy TIR - certyfikat TÜV

Mobilna podpora naczepy TIR z Certyfikatem TÜV - bezpieczeństwo przeładunków bez kłopotów!

Zapewniając stabilność naczepy do 40 ton bez konieczności podpięcia ciągnika siodłowego, nasza mobilna podpora to klucz do bezpiecznych prac przeładunkowych. Certyfikat TÜV potwierdza najwyższą jakość.

Zalecana do intensywnego ruchu w dużych dokach, podpora umożliwia regulację wysokości w zakresie 1025 mm - 1344 mm. Mechanizm samopoziomujący, blokowany dźwignią i zawleczką, gwarantuje stabilność podczas każdej operacji.

Warto zastosować naszą podporę, jeśli chcesz uniknąć przechyleń naczepy, pracować bez ciągnika siodłowego i mieć kontrolę nad stabilnością. Bezpieczne, wygodne, profesjonalne - wybierz mobilną podporę TIR, zawsze gotową na każde wyzwanie.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3-5 dni roboczych

Cena:

5 179,99 zł

Cena netto: 4 211,37 zł

szt.
  • nowość

Podpora naczepy tira

Podpora naczepy tira
Podpora naczepy tira

Podpora naczepy TIR-a służy do zabezpieczania operacji załadunkowych. Stosowana do naczep o ciężarze do 40 ton i ma za zadanie zapobiec przechyleniu i przewróceniu się naczepy. Umożliwia w ten sposób załadunek i rozładunek bez ciągnika. Mobilna podpora naczepy posiada układ samopoziomujący. Wyposażona jest w dwa koła aluminiowe średnicy 380 mm z pełnymi oponami wypełnionymi wewnątrz gumą, które są odporne na przebicie i bardziej wytrzymałe na obciążenia. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3-5 dni roboczych

Cena:

5 099,99 zł

Cena netto: 4 146,33 zł

szt.
© Copyright Fra Mauro 2024
Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl